Choď na obsah Choď na menu
 


Najobľúbenejšia americká hviezda Miley Cyrus má len 16 rokov, no už teraz o ňu prejavujú záujem aj ľudia, tvoriaci programy pre starších. Po tom, čo sa magnát Playboya Hugh Hefner vyznal zo svojich snov, v ktorých sníva Miley na titulke najznámejšieho pánskeho časopisu, dostáva sa kučeravá herečka do hľadáčika aj pre filmové spracovanie seriálu Sex v meste. Autor úsmevných príbehov Candace Bushnell si "objednal" Miley do filmovej roly, v ktorej, ak by vznikla, by mala hviezda Hanna Montana stvárniť Carrie Bardshaw (Sarah Jessica Parker), počas jej štúdia na strednej škole. "Rád by som vytvoril mladšiu verziu Sexu v meste," opisuje svoje vízie Candace a Miley, ktorej dom je chránený pred paparazzmi na vzdialenosť 200 yardov, je preňho tou pravou mladšou verziou hlavnej hrdinky.


Pätnásťročná Američanka Miley Cyrus, hviezda seriálu Hannah Montana dostala finančne zaujímavú, ale vzhľadom k jej veku trochu zvláštnu ponuku.Spoločnosť LifeSyles Condoms ju oslovila, aby sa stala ich novou propagátorkou. Viceprezident Carol Carroza vysvetľuje ich voľbu: "Miley Cyrus je najvplyvnejšou teenegarkou modernej spoločnosti." Pop kultúra podľa neho častokrát sama otvára brány nekontrolovanému správaniu, pred čím varuje všetkých mladých ľudí v USA.

LifeStyles Condoms chce zabrániť mnohým nechceným tehotenstvám v USA a pritom samozrejme propagovať svoj produkt. Odpoveď zo strany Miley ešte nie je známa, ale sebavedomá hviezdička nedávno "neamericky" prehlásila, že na prvý sex počká až do svadby. To predpokladá, že "tvár prezervatívov" budú musieť hľadať na inej adrese.