Choď na obsah Choď na menu
 


 

Obrázok Dcéra Billyho Raya Cyrusa sa pomaly lúči aj so svojou najslávnejšou postavou, ktorou je bezpochyby seriálová Hannah Montana. Vďaka nej získala množstvo cien a stala sa vzorom predovšetkým pre „západnú mládež“. V súvislosti s blížiacim sa koncom seriálu Miley avizuje, že ho bude sprevádzať aj „rituál upálenia“, aby za jednou hereckou kapitolou urobila rázny koniec a hľadala nové výzvy.

„Keď sa skončí natáčanie, jedna blonďavá parochňa poputuje do múzea a druhá bude spálená,“ vysvetľuje plány najbohatšia tínedžerka, ktorá okrem herectva vlastní aj súkromné nahrávacie štúdio, kde produkuje vlastnú hudbu. Prvá klapka Hannah Montana padla pred vyše štyrmi rokmi a odvtedy bola Miley súčasťou viac ako 84 epizód. Dosť na to, aby už rozmýšľala o niečom inom.

„Po skončení si ju už nemôžem nasadiť na hlavu. Bude to koniec jednej éry,“ hovorí priateľka herca Liama Hemswortha. Zároveň priznáva, že býva často tvrdohlavá a pramení to aj z jej popularity a slávy. Hovorí, že keby nemala pri sebe tých správnych ľudí a najmä rodinu, tak by bola najhorším deckom na svete. „Verte mi, v istých chvíľach som neznesiteľná. Často sa naťahujem s rodičmi, ale v podstatných veciach držíme spolu,“ dodáva.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

tak

(Iwuška, 19. 4. 2010 19:07)

najhorsie decko na svete je uz teraz