Choď na obsah Choď na menu
 


Takže web nás už nebaví a preto pôjdeme asi na blog nieje to isté ale pochopili sme že na estrankach to nemá význam. Určite ste si všimli že už nič nepridávame. Veverica bude mať čoskoro internet tak keby ste boli taký dobrý a navštevovali aj náš blog, adresa tu bude čo najskôr. A aby sme nezabudli SB berieme so sebou :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

radička na BLOG

(Miška*, 11. 5. 2010 18:43)

Ak to pre vás na estránkach nemá význam tak naču je tu tento web tak čup na BLOG.CZ alebo BLOG.SK odporúčam blog.cz :)

:))

(Reginella, 4. 5. 2010 10:10)

môj prvý web bol capri-reginella.blogspot.com asi už viete prečo mám tu prezývku :o) už som naň nič nepridávala a bolo to len o škrečkoch ale teraz ho už nechám tak a idem na ten môj blog :) momentálne si pripravujem rozhovor s jednou známou rapperkou ohľadom zvierat (útulkov atd) tak dúfam, že to vyjde :) drzim palceky aj vam :)

ahojte SBcka..

(AliQ, 3. 5. 2010 18:53)

ja sa v blogoch vobec nevyznám,,ale rada by som..ak budem mat volný čas aj ja budem sa k tomu budem priúčat..a ešte by som sa chcela opýtat..zrušíte tento web?

.........

(Lenka, 2. 5. 2010 19:16)

Ahojte! JA mám váš web veeeľmi rada a chodím naň každý deň aj keď nič nepridávate. Aj ja si idem môj web zrušiť a dať si ho na blog preto ak chcete aj vy spravť toto isté tak vás môžem len podporiť lebo máte skvelú grafiku a na blogu bude vyzerať omnoho omnoho lepšie... :) A verím, že váš blog bude na "blogu" medzi tými TOP. :) Ahojte SB. :)